Ing.Martin Škornička váš průvodce na cestě za vašimi sny

O firmě

Od r. 1998 pracuji v oblasti investiční výstavby. Při mé práci jsem postupně zastával pozice projektanta, vedoucího stavby, stavebního dozoru, investora a ředitele prováděcí firmy. V průběhu mého profesního života jsem byl součástí týmů , který se podílel na realizaci  široké palety staveb od novostaveb a rekonstrukcí rodinný domů, administrativních center, obchodů až po průmyslové a chemické provozy po celé republice .
Vzhledem k mé rozmanité praxi se specializuji na stavební dozor a vše co sním souvisí tak, abych investorovi poskytl komplexní služby.(viz kapitola Proč stavební dozor) v regionu Jihomoravského kraje a zejména v okolí Brna
Mojí specializací jsou nízkoenergetické a pasivní domy, řešení tepelně-vlhkostních detailů konstrukcí vznikající například při instalaci vnitřních bazénů a úsporné vytápění objektů  a dále dřevostavby .
Dalším odvětvím, které Vám můžeme nabídnout je práce koordinátora BOZP .
Kromě výše uvedeného provádíme také vyřizování stavebního povolení, kolaudace a veškeré agendy s veřejnoprávními orgány, řešení smluvních záležitostí, organizace výběrových řízení , kontrolu a zpracování rozpočtů staveb.

  • Od roku 1998 jsem členem ČKAIT jako autorizovaný technik v oboru pozemních staveb pod číslem    1101941
  • Od roku 2009 vlastním Osvědčení koordinátora BOZP
  • Od roku 2013 jsem podporujícím členem Centra pasivního domu
  • Od roku 2015 jsem členem ADMD  Asociace dodavatelů montovaných domů